FAQ

Aby złożyć wniosek o pożyczkę należy zostawić swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, numer telefonu) w formularzu na stronie. Nasz kontultant skontaktuje się z Państwem i przygoruje ofertę pożyczki.
Kwota pożyczki zależy od wielu czynników takich jak źródło uzyskiwanych dochodów, wysokość dochodów, wysokość posiadanych zobowiązań czy dotychczasowa historia kredytowa. Nasz konsultant sprawdzi możliwości i przedstawi najkorzystniejszą ofertę.
Czas realizacji procesu i otrzymania pożyczki jest uzależniony od wielu czynników, jednak najczęściej klienci otrzymują środki już w ciągu 24 godzin od momentu rozmowy z naszym konsultantem.
Money Makers jest internetową firmą pożyczkową która współpracując z firmami pożyczkowymi dostępnymi na polskim rynku przedstawia klientowi najlepsze oferty pożyczek.
Niezależnie od źródła otrzymywanych dochodów nasz konsultant przygotuje dla Państwa ofertę pożyczki. Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów zainteresowanych pożyczką.
Decyzja dotycząca przyznania pożyczki jest uzależniona od wielu czynników. Dotychczasowa historia kredytowa ma znaczenie jednak opóźnienia w płatnościach i wpisy w bazach nie są czynnikami wykluczającymi możliwość otrzymania pożyczki.